Masz ochotę na urozmaicenie w waszym życiu seksualnym, ale boisz się, że ona uzna cię za dziwaka? Na pewno tak się nie stanie jeśli zaproponujesz jej erotyczne zabawki z klasą…

 

Stwórz odpowiednią atmosferę

Najważniejsze jest zbudowanie bliskości i romantycznej atmosfery. Jak już to osiągniesz, żadne, nawet najbardziej szalone pomysły jej nie odstraszą. Wystarczy sprawić, by miała nieziemski apetyt na seks. Jak? Rozbudzaj zmysły. W seks shopach można już znaleźć gadżety, które nie kojarzą się z perwersją czy wyuzdaniem, ale z wyrafinowaną zmysłowością.

W ramach gry wstępnej możesz zaproponować swojej partnerce wspólną kąpiel. Aby rozbudzić jej pożądanie możesz wsypać do kąpieli herbatę perfumowaną. Zmysłowy aromat na prawdę działa…

Niezwykle rozluźniająco działa też masaż i romantyczna aura. Osiągniesz je jednocześnie dzięki specjalnym świecom do masażu, które podczas topnienia stają się olejkiem zapachowym, którym możecie nawzajem smarować swoje ciała delikatnie je masując.

 

Przez zabawę do… łóżka!

Dobrym sposobem na rozpoczęcie odkrywania zabawek erotycznych są gry erotyczne dla par. Można dzięki nim dobrze się poznać. Wiele z nich ułatwia też rozmowę o naszych erotycznych potrzebach. Bardzo dobrze na wasze życie seksualne wpłynie chociażby zabawa „Gra wstępna”. To świetny sposób na spędzenie wspólnego, seksownego weekendu, ale też na naukę celebracji waszych ciał i powolnego stopniowania podniecenia.

Dobrym pomysłem na grę wstępną są też jadalne farby do malowania ciała. Dzięki nich łatwiej będzie poświntuszyć, albo zachęcić do odkrywania nowych miejsc na erotycznej mapie ciała. Możesz chociażby malować na swoim ciele miejsca, które do tej pory były zaniedbywane przez partnerkę. Farby mają najróżniejsze smaki (proponujemy czekoladowy, bo to najlepszy afrodyzjak). Wiele z nich jest też wyposażona w delikatne pędzelki, które dodatkowo zwiększą doznania.

 

Ochota na coś ostrzejszego…

Wiele kobiet po cichu ma ochotę na większe szaleństwo i odrobinę wyuzdania. Wystarczy tylko, by ośmielić je chociażby estetycznym wyglądem gadżetu. W sklepach z erotycznymi akcesoriami znajdziesz teraz mnóstwo wibratorów, które nie tylko ucieszą oko, ale będą też miłe w dotyku. Jeśli wybierzesz np. zabawkę w jej ulubionym kolorze z pewnością zgodzi się na bardziej szalone uciechy. Idealne do miłosnych uciech są też kultowe kajdanki…

Nachodzi cię ochota na podglądanie cudzych igraszek? Oglądanie filmów erotycznych  też może sprawić przyjemność. Warto jednak, byś na początek wspólnych seansów wybrał subtelniejsze filmy, na przykład te, których reżyserkami są kobiety.

No comments yet.

Have something to say?